• AĞINIZ İZOLE Mİ?

Ağınıza askeri standartlarda güvenlik getirir.


ASKERİ BİRİMLER

Günümüzün karşı koyulamayan karmaşık siber tehditleri ve çok yönlü saldırılar sonucunda, özellikle hayati önem taşıyan savunma özellikli kritik bilgilerin olduğu kapalı ağlar ile internete açık olan kurumsal ağları fiziksel olarak izole etmek zorunluluk haline gelmiştir.

Hiçbir güvenlik çözümünün mutlak güvenlik sağlayamaması sebebiyle yüksek güvenlik gerektiren askeri ağlar fiziksel olarak kapalı olacak şekilde tasarlanmaktadır. Ancak verinin hareket etmesi ve ihtiyaç sahibine hızlıca ulaşması gerekliliği de gün geçtikçe artmaktadır. Askeri önem taşıyan verilerin paylaşılırken, bu verilerin de aynı değerde birçok veriyi barındıran kapalı ağların siber saldırılardan korunması hayati önem taşımaktadır.


Bu noktada %100 tek yönlü veri iletimini garanti eden DataFlowX, genel amaçlı IT ağlarınız ve yüksek güvenlikli kapalı ağlarınızın fiziksel izolasyonunu sağlayarak, istediğiniz denetimler yapıldıktan sonra istediğiniz verilerin güvenle iletilmesini sağlar. Tek yönlü olması dolayısıyla hassas ağınıza doğru hiçbir erişim olmaması DataFlowX güvencesindedir.Savunma ağları zaman geçtikce daha sofistike siber silahlarla sürekli saldırı altında kalmakta. Sahadaki iletişim hayati öneme sahip. Eskiden kullanılan kripto mekanizmaları, ne yazık ki karmaşık bileşenler (tam hareketli video, yüksek boyutlu dosya grafikleri, çeşitli dosya ve mesaj türleri v.b) iletmekte yeterli değil.


DataFlowX Askeri birimlere hangi avantajları kazandırıyor ?

  • Web alanları arasında yüksek güvenlikli veri aktarımı
  • Düşük Alan Verisi ve Yüksek Alan Verisi Toplama
  • Taktiksel Video ve Operasyonel Yüksek çözünürlüklü resim aktarımı
  • Ağ / Alan adı segmentasyonu
  • Analiz ve Veri dağıtımı (Yüksekten Düşüğe)

DataFlowX – Yeni Nesil Veri Diyotu,sadece iç ağlarınızın korunmasına odaklanmıştır. İletim hatlarınızın kontrolü, ve kritik ekipmanlarınız için geleneksel güvenlik çözümlerinden daha güçlü çözümler sağlamak üzere yaklaşık olarak 2 senelik bir AR-GE çalışması ile yerli ve milli ekipler tarafından kodlanmış ve tasarlanmıştır. Çok kısa bir sürede yerli pazar içerisinde adını duyurmuş sektörün devleri ile birlikte çalışma şansı yakalamış ve güvenliklerini sağlamıştır. Ayrıca Dünya çapında kabul görmüş bir çok güvenlik standardı ve yönetmeliği ile entegre olmuş, Nato standartları ile de güçlenmiştir.


Haberleşmeniz bizim için herşeyden daha önemli, DataFlowX ailesi olarak bunun farkındayız